İletişim


İnternet mağazamız Profhome'u seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünün satın alınması ve teslimatı ile ilgili sorularınıza cevap bulmak için internet sitemizdeki "Teslimat" ve "Ödeme Şekilleri" sayfalarına uğrayınız. Siparişin gerçekleştirilmesi ilgili soruların cevaplarını "Yardım" sayfasında bulabilirsiniz.
Daha ayrıntılı tavsiye almak için internet mağazamızın destek birimiyle iletişime geçebilirsiniz. Yöneticilerimiz ve tasarımcılarımız, tüm merak ettiğiniz sorulara cevap vererek seçiminizde karar vermenize yardımcı olacaklardır. Ve ayrıca sizi şu konularda bilgilendirecektir:

  1. Ürün Özelliği
  2. Siparişin işleminin gerçekleştirilmesi
  3. Teslimat süresi ve ücreti
  4. Toptan satın almalarda indirim elde etme imkanları
  5. Ürün örneği siparişi

Danışmanlık almak için aşağıdaki yollara göz atınız:

  • Geri bildirim formu kullanarak. Bunun için "*" ile işaretlenmiş zorunlu alanlar doldurulmalı ve böylece sorularınızı ve dileklerinizi içeren yorumlarınızı yazabilirsiniz.
  • Telefonla. Bu sayfada, internet mağazamız Profhome'un müşteri hizmetleri biriminin telefon numaraları bulunmaktadır. Aramanın gerçekleştireceği ülke için bir telefon numarası seçiniz. Görüşmenin tarifelendirilmesi bölgesel tarifeye göre yapılmaktadır. Telefonda danışma desteği şu dillerde sunulmaktadır: İngilizce, rusça, ispanyolca, italyanca, almanca ve fransızca.
  • E-posta yoluyla Bizimle e-mail yoluyla iletişim kurup, en kısa sürede merak ettiğiniz sorulara cevap alabilirsiniz.

Bu özelliklerin birinden yararlandığınızda internet alışveriş sitemiz Profhome'un hizmet kalitesi ve kolaylığı konusunda emin olacaksınız. İyi alışverişler dileriz!

Röntgenstr. 8
40699 Erkrath

+49(0)2104-83311-22

info@profhome-tr.com

Pazartesi - Cuma, 00: 00-24: 00

Geçerli bir e-posta adresi girin
Konu girin
Mesajı girin
* Bu zorunlu bir alandır.